NOTHING WILL MAKE YOU AND YOUR DOG
HAPPIER THAN FEELING SO POSH

Niezliczone godziny zostały poświęcone na opracowanie każdego produktu SO POSH. Pl wielu latach prób i błędów oraz dziesiątkach wyrzuconych do śmieci przepisów, w końcu odnieśliśmy sukces i stworzyliśmy produkty, z których jesteśmy naprawdę zadowoleni - osiągnęliśmy niemal perfekcję. Składniki naszych produktów to najlepsze, co technologia kosmetyczna ma do zaoferowania.

A dokładniej mówiąc - najlepsze, co można uzyskać bez użycia toksycznych składników. Nasze produkty są absolutnie bezpieczne, przyjazne środowisku i - co najważniejsze: delikatne dla naszych ukochanych psów. Po naszych puszystych przyjaciołach najistotniejszy dla nas jesteś oczywiście ty - nasze produkty nie spowodują żadnej szkody dla twojej skóry i zdrowia.

Produkty wysokiej jakości, które są łatwe w użyciu, skuteczne i w przystępnych cenach

Każdy pies jest wyjątkowy, podobnie, jak każdy rodzaj sierści. Szczególnie psy wystawowe, których sierść potrzebuje profesjonalnej opieki. Dobry zapach z butelki szamponu nam nie wystarczy. SO POSH to coś znacznie więcej - to dowód na to, że dbanie o sierść twojego psa nie musi być uciążliwe - może być łatwe i przyjemne.

Rozwinięte przez najlepszych chemików, stworzone dla profesjonalistów, wyprodukowane w UE.

 

Look at me I´m SO POSH!
 

- Zespół SO POSH -